Eşi Tarafından Öldürülmek İstenen Youtube Fenomeni Merve Veziroğlu Yaşadığı Dehşet Günü İlk Kez Anlattı

Geçen aylarda eşinin katletmeye çalıştığı Youtube fenomeni Merve Veziroğlu, ölümden döndüğü sürecin ardından ilk kez detayları anlattı. Dehşet olay öncesi çektiği son videoyu, neler hissettiğini, yaralarını, öncesinde ve sonrasında neler yaşadığını anlattı. Anlatırken de gözyaşlarını tutamadı. 

Not: İçerik hassas görüntüler içerebilir. 

Merve Veziroğlu, hem yüksek mimar hem de youtuber olan yetenekli ve hayat dolu bir kadın. Bu şekilde ışığı parlayan her kadın gibi ışığı söndürülmek istendi. Bu kez şükür ki kötü bir sonla bitmedi.

Eşi Yunus Yıldırım tarafından yıllarca uğradığı psikolojik şiddet, fiziksel şiddete dönüşmüştü. Bir süredir şiddetli geçimsizlik yaşadıkları söylenen çift, ilk bilgilere göre yaşadıkları tartışma sonrasında eşini defalarca bıçaklayan Yunus Yıldırım kendini ihbar etmişti.

Eşini öldürmek isteyen adam gözaltına alınırken, Merve Veziroğlu ise yoğun bakıma kaldırılmıştı. Günlerce ölüm kalım savaşı veren yetenekli isim  sağlık görevlilerinin de üstün çabalarıyla hayata dönmüştü.

Ünlü youtuber tüm bu üzücü sürecin ardından ilk videosunu paylaştı. O dehşet günden önce çektiği son videoyu yayınlarken,

Gözyaşları içinde neler yaşadığını anlattı. Medyada söylenenin aksine bir tartışma olmadığını eşinin sürekli bir psikolojik şiddet uyguladığını belirtti.

O gün de hem işinden ayrılmanın getirdiği sorunlu ruh haliyle hem de kendisinin sosyal medyadaki başarıları atında ezilerek ortada hiçbir şey yokken kendisini yatak odasına çağırarak psikolojik şiddetine devam ettiğini söyledi.

“Bu kadar gözünün döneceğini düşünmemiştim” diyen ünlü youtuber Veziroğlu eşine “sevdiği” kahvaltıyı hazırlamak için kullandığı bıçakla öldürülmeye çalıştığını söylerken yürekleri burktu.

Medyada söylenen 32 bıçak darbesinin de yine eksik olduğunu “Vücudumda 37 hayati toplam 58 kesik vardı” dedi.

Yaşadıklarını halen anlatmakta ve hatırlamakta zorlandığı görülen Veziroğlu, ruhumda da vücudunda hala acıyan yaralar olduğunu söylerken, ‘Ambulans sesini duyunca o kadar sevindim ki gelen görevlilere yaşayacak mıyım?’ diye sordum sözleri yürek burktu.

Yaralarının durumunu, yaralıyken hissettiklerini, öleceğini düşündüğünü, tüm ölen kadınlar için adaletin işlemesi gerektiğini, yoğun bakımda yaşadıklarını ve özellikle yoğun bakım çalışanları başta olmak üzere sağlık çalışanlarının fedakarlıklarını anlattı.

‘Kendi evimdeki insan beni bu hale getirirken, hiç tanımadığım insanlar bana yardım etti’ diyerek sağlık çalışanlarının fedakârlıklarından bahsetti.

Resimlerini yaptığı sağ elinde his olmadığını belirten Veziroğlu, “ekmeğimi elimden çıkardığım işler yapıyordum” dedi.

Kendisine “Sen bugün öleceksin ve senin ölümün de bütün kadınlara ibret olacak” diyerek öldürmeye çalışan eski eşi için adalete seslendi: “İbret olacak bir ceza almasını istiyorum.”

Merve Veziroğlu’nun tüm yaşadıklarını anlattığı o korkunç günün izlerini taşıyan videosu: IŞIĞIMI SÖNDÜRMEK İSTEYENLERE CEVAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x