Galatasaray’da Davinson Sanchez’in yılbaşı kutlaması korkuttu! Akıllara Omar Elabdellaoui geldi

Bu sezon Galatasaray’ın en önemli transferlerinden biri olan ve geldiği ilk günden bu yana gösterdiği performansla Sarı Kırmızılı taraftarların büyük beğenisini topladı. Kolombiyalı 27 yaşındaki savunmacının yılbaşı görüntüleri ise korkuttu.

HAVAİ FİŞEKLE KUTLADI VE KORKUTTU

Tecrübeli savunmacının yılbaşı kutlamalarında evinin bahçesinde kendisi havai fişek düzeneğini kurarak ailesiyle kutladı. Kısacası Galatasaray’ın yıldızı Davinson Sanchez, yeni yıla havai fişekle ‘merhaba’ dedi. O görüntüler Sarı Kırmızılı taraftarların korkmasına neden oldu. Bunun nedeni de Omar Elabdellaoui…

OMAR’A NE OLMUŞTU?

Hatırlanacağı üzere Galatasaray’a büyük ümitlerle transfer olan Omar Elabdellaoui, yılbaşı kutlaması sırasında yaşanan havai fişek patlamasında yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

Yüzünde yanıklar oluşan ve iki gözünde de hasar meydana gelen Elabdellaoui hastanede geçirdiği operasyonun ardından uzun bir rehabilitasyon süreciyle futbola geri dönmüştü.

TAM 11 OPERASYON GEÇİRMİŞTİ

Patlayan havai fişekten saçılan barut ve metal parçaları gözüne gelen Elabdellaoui, görme yeteneğini geri kazanabilmek için tam 11 operasyon geçirmişti.

‘HER ŞEY KARANLIKTI’

Elabdellaoui kazanın ardından ilk günlerde yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlatmıştı:

“Her şey karanlıktı. Gündüz mü, gece mi anlayamıyordum. Zaman kavramını yitirmiştim. Göremediğim için sesleri daha fazla duymaya başlamıştım. Süreç uzadıkça korkum arttı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x