Netflix’de yayınlanan flört programı Love Island’ın yıldızı Sam Gowland, Türkiye’de dişlerini yaptırdı.

LOVE Island programında yarışmacı Sam Gowland, Türkiye’de yaptırıp çok beğendiği dişlerini paylaşınca hayranları kötü yorumlarda bulundu. 28 yaşındaki Sam’in ‘doğal’ kaplamaları alay konusu oldu Hayranları dişlerinin ‘piyano tuşlarına’ benzediklerini söylendikten sonra Gowland tepki gösterdi.

LİVERPOOL’DA YAPTIRDIĞI DİŞLERİ DEĞİL TÜRKİYE’DE YAPTIRDIĞI DİŞLERİ BEĞENDİ

2017 yılında ilk olarak Liverpool’un Georgian semtindeki Mount Street’teki Tracey Bell Kliniği’nde dişlerini yaptıran yıldız Gowland dişlerini beğenmedi.
Hayranları ve takipçileri tarafından da sürekli eleştirilen Gowland kaplama yaptırmak için Türkiye’ye geldi.

TÜRKİYE’YE GELEREK 128 BİN TL’YE DİŞLERİNİ YAPTIRDI

Gowland, “Dürüst olmak gerekirse, her gün ‘Bunlar gördüğüm en kötü dişler ‘ diyen binlerce yorum ve mesajla uyanmak, kendinizi biraz güvensiz hissetmenize neden oluyor ve moralinizi bozuyor.” Herkesin yorumlarıyla gelip onları yaptırmak ya da yeniden yaptırmak zorunda kaldım, umarım hepiniz gurur duyuyorsunuzdur. Sizin yorumlarınız yüzünden, bunları gerçekleştirmek için gereken uçuşu yaptırmak bana 3.500 £ (128 bin TL) mal oldu” dedi.

Yapılan işlem sonrası ülkesine dönen Gowland, “Evet, Türkiye’den döndüm… Yeni kaplama dişlerimi göstermeye hazırım. İşte sahip olduğum yeni kaplamalar. Bakın ne kadar iyiler. Dünyanın hiçbir yerinde Türkiye’ye gitmekten daha iyi kaplamalar bulamazsınız. Şunlara bakın. Aradaki fark… kıyaslanamaz. Bu kadar iyi olduklarına inanamıyorum. Çok daha doğal. Eskisinden çok daha doğal. Açıkçası beyazlığın tonunu azalttım. Daha belirgin hale geldiler. Bunlardan daha iyi bir kaplama seti bulamazsınız” ifadelerini kullandı.

HAYRANLARI DALGA GEÇTİ

Hayranları da Sam’in bu açıklamasına “Bunlar onun şaka yaptığının aynısı.”, “Haha, her şeyin şaka olup olmadığını anlayamadım, öyle olduğu ortaya çıktı”, “Hayır, bu bir şaka olmalı”, “Aynı ama farklı”, “Aynı görünüyorlar, şaka mı yapıyor?” diye ekledi.

“TÜRKİYE’YE GİTTİM ÇÜNKÜ EN İYİ KAPLAMALARIN OLDUĞU YER”

Sam Gowland’da yapılan bu eleştirilere daha fazla dayanamayarak sert çıktı. Türkiye’de kaplama yaptıran Sam, dişleriyle ilgili sürekli olumsuz yorumlardan duyduğu hayal kırıklığını TikTok’ta dile getirdi. Videoda Sam öfkesini, “Dürüst olmak gerekirse, her TikTok yaptığımda ya da bir video yaptığımda ve insanlar yorum yaptığında biraz sinirleniyorum ve biliyorum dikkat çekmek için. İnsanlar ‘şimdiye kadar gördüğüm en kötü dişler, bir paket sakız gibi görünüyorlar, bir sakız kalkanı gibi görünüyorlar, piyano tuşlarına benziyorlar. Dişlerin yaptırılması 6.000 £’a mal oldu, 6.000 £’a mal olmasının bir nedeni var, çünkü onları yaptırmak için dünyanın en iyi insanlarına gittim, Türkiye’ye gittiğimi çünkü en iyi kaplamaların olduğu yer olduğunu söyledim” diyerek dile getirdi.

“SAHTE OLDUĞUNU ANLAYABİLECEĞİNİZİ SANMIYORUM”

Sam dişlerinin görünümünü tutkuyla savundu, beyazlıklarını ve aralarındaki mükemmel boşluğu vurguladı. Kaplamalarıyla doğal bir görünüm tercih ettiğini açıkladı ve sonuçlardan gerçekten memnun olduğu için insanları dişleri hakkında olumsuz yorumlar yapmaktan kaçınmaya çağırdı. Sam, “Bunların şimdiye kadar gördükleri en iyi kaplamalar olduğunu söyleyen bu kadar çok insan var. Çok teşekkürler. Ama şimdi daha da mutluyum çünkü aldığım yorumlar ve mesajlar ve ‘Dişlerini nerede yaptırdın?’ diyen insanlar beni durduruyor. Yaptırırken biraz gergindim çünkü şunu düşündüm: ‘İstediğim son şey kaplamalarımı yaptırmak ve onların doğal görünmemesi. Onları yaptırmak için Türkiye’ye gittim, ki bu muhtemelen en iyisi, ama şeklini ve tanımını görebiliyorsunuz… mükemmel. Sahte olduklarını anlayabileceğinizi sanmıyorum” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x